Leśny ślub

Ślub w otoczeniu lasu to operacja tyleż skomplikowana, co wyjątkowo wdzięczna. Niewiele potrzeba, aby stworzyć cudownie naturalny klimat, który w dodatku fantastycznie wypada na zdjęciach. Jeśli nie drżycie na samą myśl o pobrudzeniu sukni trawą i korą, kochacie naturę, a na dodatek potraficie zaklinać pogodę z ogromnym wyprzedzeniem - to może być idealna propozycja dla Was :)


Zalety?
Wyjątkowy ślub, daleki od konwencji, za to niezwykle oryginalny i dający spore możliwości dla wielbicieli tematycznych przyjęć. Przy dobrych umiejętnościach negocjacyjnych to spora oszczędność w budżecie, a przy odrobinie szczęścia również i oprawa muzyczna zatroszczy się sama o siebie, podrywając do działania ptactwo leśne. Świetne rozwiązanie na upalne dni, kiedy żar nieubłaganie leje się z nieba. Las przyjmie wszystko na swoje barki, serwując przy okazji cudowny, orzeźwiający zapach.


Wady?
Taka operacja - jak zresztą każdy ślub w otwartej przestrzeni - wymaga dokładnego, logistycznego rozpracowania i brania poprawki na to, że przygotowania pójdą na marne, gdy z nieba spadnie pierwsza kropla deszczu.Wysokie szpilki i mini spódniczki mogą nie zdać egzaminu.

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger