Ślub nad Morskim Okiem. Gosia i Grzesiek.

Kameralne śluby zawsze budziły mój podziw. Ogromny bagaż emocji towarzyszący temu niezwykłemu wydarzeniu wytwarza niesamowitą atmosferę, która nie potrzebuje dodatkowej oprawy. Miłość, zaufanie, harmonia - ten repertuar czyni ten dzień niepowtarzalnym. Ślub nad Morskim Okiem Gosi i Grześka, poza kameralnym przebiegiem, zachwyca scenerią. Państwo Młodzi wzięli ślub w obrządku Kościoła Baptystów w otoczeniu Tatr. 
Historia poszukiwania fotografa, który uchwyci ten ważny dzień była równie niesamowita, co samo wydarzenie. Szymon Nykiel z LMFOTO opisuje to dość zwięźle:

„- Witamy bardzo serdecznie poszukujemy fotografa na nasz ślub.
- Cześć! Cieszę się, że nasze zdjęcia ślubne się spodobały. Kiedy miałby się odbyć ten ślub?
- Hm… Co robisz jutro?"
Inne zaskoczenie tej niebywałej sesji to fakt, że Gosia i  Grzesiek sami zajmują się fotografią, co okazało się dużego kalibru udogodnieniem przy realizacji sesji. Pełni zrozumienia dla wymagań fotografa doskonale wczuli się w rolę "po drugiej stronie obiektywu", i nawet nierokująca początkowo pogoda nie zbiła ich z tropu. Dobra aura była tej Parze po prostu pisana - po dotarciu nad Morskie Oko, na czas ceremonii, deszcz łaskawie ucichł, a mglisty krajobraz okazał się bajkową scenerią, która tylko dodaje uroku tym fenomenalnym zdjęciom.

Pragnę zwrócić Waszą uwagę na niebanalne stylizacje Młodej Pary. Wspaniała, szara suknia ślubna w stylu greckim jest wprost zniewalająca. To kolejny dowód na to, że biel nie ma wyłączności na ślub. Delikatne, srebrne sandałki, luźne upięcie włosów i naturalny makijaż to nowa jakość w modzie ślubnej. Zapraszamy w tę magiczną krainę po solidną dozę inspiracji!


 
Zdjęcia:
http://www.lmfoto.pl/

6 komentarzy:

 1. Bardzo piękne kadry. Uwielbiam kameralne śluby.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo kreatywnie, świetne kadry i super kolorki. Gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężko wyobrazić sobie piękniejsze miejsce na ślub!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciężko wyobrazić sobie piękniejsze miejsce na ślub!

  OdpowiedzUsuń
 5. cuuuudddddo :) pomyślności młodej parze życzę:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger