Słoiki na weselu?

Zupełnie zwyczajne, potencjalnie - całkiem niepotencjalne ślubnie. Słoiki, rzecz prozaiczna, zwyczajna, spiżarniowa, a ostatnio także... modna!
Swoją ślubną karierę i niesłabnącą popularność w branży słoiki zapewne zawdzięczają temu, że są - nie da się ukryć - szalenie fotogeniczne. Pasują nie tylko do wesel w stylu wiejskim (choć okoliczność wiejskiego stołu jest dla nich równie urocza i fantastycznie tłumaczy ich obecność w ślubnych okolicznościach), bo wybornie spisują się też w nowoczesnych klimatach. Popisowo wpisują się w nurty ekologiczne i modę na powtórne wykorzystywanie surowców. Nowe życie dla słoików jeszcze nigdy nie było tak wzniosłe! Jedno jest pewne - słoiki w scenerii ślubnej zrobią wrażenie na gościach i w każdej konfiguracji będą jedną z najchętniej fotografowanych atrakcji!

Jak wykorzystać słoiki na weselu?

Jako wazon

Wystarczy odrobina wstążeczki, może koronki lub po prostu... piękny słoik, i wazon gotowy! Resztą ideologii zajmują się kwiaty - te polne, kolorowe, w oczysity sposób nadadzą wiejskiego uroku każdemu stołowi. Te bardziej stonowane, ściśle trzymane w ryzach kolorystycznych będą nową jakością elegancji.W roli szklanek i... słoików!

Wesele, które bardziej jawi się luźną imprezą aniżeli przyjęciem pod krawatem z radością przyjmie ten prosty wynalazek! Do tego papierowe, kolorowe słomki - i zabawa trwa! Równie uprzejmie przyjmie słoiki słodki kącik. Nic prostszego i bardziej efektownego, niż łakocie w słokach, przywodzących na myśl beztroskie dzieciństwo.


Do sprezentowania

Nie raz dwoimy się i troimy nad oryginalnymi, własnoręcznie wykonanymi prezentami dla naszych gości. Nie da się ukryć, że w tym przypadku najważniejsze jest opakowanie, pierwsze wrażenie, zachyt nad koncepcją. Otóż słoki sprawdzą się wybornie - są wszak stworzone do żywnościowych zastosowań. Zwyczajne cukierki nie będą już tak nudne, jeśli odpowiednio je ubierzemy. Największa zaleta? Zadowolony budżet domowy :)

fot. Pinterest
 

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger