Klocki LEGO na weselu!

O ślubie zwykło się mówić, że to brama do dorosłości, która nie przepuszcza do "nowego świata" dziecięcych i nastoletnich przyzwyczajeń ani słabostek. Osobiście uważam, że to jedno z największych kłamstw w historii ludzkości - bo czy znacie kogoś, kto z dnia na dzień wyrzekłby się miłości do klocków LEGO?

fot. Gemma Clarke PhotographyPrzemycanie pasji i hobby w motywach ślubów i wesel zawsze jest i najprostszą, a zarazem najciekawszą formą personalizacji wydarzenia. Jeśli zatem oboje pałacie bezkresem miłości do klocków LEGO, to wiedzcie, że macie w zanadrzu fantastyczną koncepcję na nietypowy ślub! Sposobów na przemycenie jej na weselu jest mnóstwo.

Zaproszenia lego
Możecie wykonać je sami, wedle własnej wyobraźni, na fali weny twórczej. Zdjęcie ulubionych ludzików lego, trochę umiejętności graficznych i wyjątkowe zaproszenia gotowe. Możecie być pewni, że już od tego momentu LEGO będzie kojarzyło się Waszym bliskim tylko z Waszym ślubem. 


 
fot. Gemma Clarke Photography

 
fot. Gemma Clarke Photography

Tort
Ulubione figurki mogą wystąpić w roli ozdób. Wyższy poziom to tort stylizowany na układankę. W dobie tortów z masy lukrowej odwzorowanie faktury klocków nie powinno stanowić większego wyzwania dla dobrej cukiernika - plastyka. 

 bridgetmcenaney.com
 frizellecakes.com


Butonierka, spinki i wisiorek
W mankietach i butonierkach zwykliśmy podziwiać srebrne spinki i kwiatowe kompozycje. Zerwanie z tradycją może okazać się niebywałą frajdą!

greenweddingshoes com

fot. Gemma Clarke Photography

 lego-minifigures tumblr com

fot. abigailwhitemyblog.com

Atrakcje i zabawy
Do zabaw weselnych wypada angażować nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Gwarantuję, że na widok klocków lego i zachęcającej do działania kartki, pozostawionej na wygospodarowanym do tego stole niejeden dorosły zapieje z zachwytu i na długie minuty zniknie z parkietu. UWAGA! Klocki Lego + dzieci na przyjęciu to ryzykowne połączenie. Aby zapobiec niefortunnym zdarzeniom zatroszczmy się w porę o nadzorcę dziecięcych zabaw z klockami. Jeśli na dodatek na koniec imprezy podarujemy gościom woreczki z LEGO, na pewno będą pozytywnie zaskoczeni.

 fot. Mark Tattersall

 huffingtonpost com

 fot. Gemma Clarke Photography

 fot. Gemma Clarke Photography

 fot. Gemma Clarke Photography

intimateweddings.com


 Ozdoby na stół
Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami nieprzebranych zasobów klocków LEGO, możemy uczynić z nich wyjątkowe ozdoby na stół, samodzielnie budując cyfry i wybornie się bawić, wybierając ludziki na podobiznę naszych krewnych i przyjaciół.

bridalguide.com

 jaysbrickblog.com
 boho-weddings.com


  Sesja
Dopełnieniem imprezy z klockami LEGO będzie sesja i rekwizyty do zdjęć w trakcie przyjęcia. Przednia zabawa gwarantowana :-)

capitolromance.com

st-eutychus com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger