Kochani, będziemy mieli dziecko!

Z pewnością niejeden Gość Weselny byłby wprawiony w konsternację, słysząc od Was taką wieść w dniu Waszego ślubu. Z taką samą pewnością każdy z zaproszonych byłby zaskoczony dowiadując się, że ten news ma drugie dno - szlachetne, odpowiedzialne i... dobroczynne.

Jeśli zastanawiacie się nad alternatywą dla naręczy kwiatów, które przewidujecie otrzymać w dniu Waszego ślubu, a przy tym macie chęć zrobienia czegoś wyjątkowego, Stowarzyszenie Wiosna podsuwa Wam świetny pomysł - Akademię Przyszłości. Dotychczas wiele par rozważało strategię zorganizowania zbiórki na cele dobroczynne, ale pewną trudnością były formalności czy chociażby znalezienie odpowiedniego partnera do współpracy przy takiej akcji. Ogólnopolski program "Kochani, będziemy mieli dziecko" został stworzony przez Stowarzyszenie właśnie z myślą o przyszłych nowożeńcach. Akcja ma bardzo jasne i klarowne cele - wspiera dzieci, które pomimo młodego wieku mają za sobą trudne i przytłaczające historie. 

Jak przystapic do projektu?
Wystarczy zgłosić się za pośrednictwem formularza, dostępnego na stronie projektu. Wówczas otrzymacie od Stowarzyszenia urocze wizytówki, które będziecie mogli dołączyć do zaproszeń ślubnych i w ten elegancki sposób poinformować wszystkich gości o preferowanej formie prezentu. Dodatkowo dostaniecie także skarbonkę, do której zaproszeni będą mogli wrzucać datki. Zebrane środki wystarczy wpłacić po ślubie na konto Akademii Przyszłości. Na tym jednak nie koniec! Nowożeńcy mogą liczyć na informacje o zmianach w życiu małych uczniów, do których przyczyniły się zebrane przez nich pieniądze. Jeśli więc zastanawiacie się nad dobroczynnym zagospodarowaniem wydatków na kwiaty, "Kochani, będziemy mieli dziecko" to bardzo dobry plan działania!
Gabrysia i Mateusz
...to jedna z par, która całym sercem zaangażowała się w projekt. Poza zorganizowaniem zbiórki, Gabrysia i Mateusz są wolontariuszami Akademii Przyszłości.

 

Uwaga! Ślubny Rabat dla uczestników projektu!
Madame Allure wspiera projekt "Kochani, będziemy mieli dziecko!"
Jeśli zdecydujecie się na przystąpienie do akcji organizowanej na rzecz Akademii Przyszłości, możecie liczyć na 5% rabatu na zakupy w butiku Madame Allure, a także inne zniżki, które znajdziecie na stronie www.bedziemymielidziecko.pl. Serdecznie zapraszamy :-)

Źródła zdjęć: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger