Romantyzm Coca Coli

Jest zgrabna, ma idealne wcięcie w talii, uzależnia i przyprawia o zawrót głowy. Kobieta ze snów? Nie! Coca-cola :-)

fot. liveviewstudios.com

Od pewnego czasu na butelkach i puszkach tego napoju, który potrafi uderzyć do głowy, zaczęły pojawiać się napisy. Imiona, hasła, półsłówka zostawiające ogromną przestrzeń dla kreatywności konsumentów. Gdy szum wokół tej pomysłowej nowinki ucichł, w sieci natknęłam się na to...

  fot. pic.twitter.com/NU7jeNrecp

... czy miałybyście serce odmówić wiedząc, że czas oczekiwania na zaręczyny był odliczany prędkością znalezienia wszystkich składników tej romantycznej formułki? Na dodatek wyczyn, jak słusznie zauważa Niepoprawna Panna Młoda, wymagał forsującej przeprawy przez wyczerpujące sprzątanie lodówki. Pytanie - gdzie podziały się wszystkie produkty i w jakim będą stanie, gdy róże i Cola umożliwią ich powrót do chłodnego Eldorado zaskoczonej Eloise z pewnością nie przeszły nawet przez myśl ;-)

Korzystając z tej romantycznej okazji i natchniona potencjałem Coli przedstawiam kilka wybornych koncepcji na uczynienie tej zgrabnej butelki bohaterką sesji narzeczeńskiej. Trzeba przyznać, że kultowa czerwona etykieta, vintage'owe kapsle i kształt butelki z automatu wprowadzają klimat retro. Już niedługo możecie spodziewać się inspiracji ślubno - weselnych z gazowaną atrakcją w roli głównej!

fot. bendthelightblog.com

fot. bridalmusings.com

 fot. greenweddingshoes.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger