Jesienny ślub i liście!

Ten rok mija oszałamiająco szybko - mam wrażenie, że jeszcze wczoraj podziwiałam pierwsze wybuchy wiosny. Tymczasem dziś dostrzegam już za oknem zażółcone symptomy jesieni i nie ukrywam swojej radości - bo nic (poza śniegiem!) nie cieszy mnie podczas spacerów tak, jak szum liści, dla których nie raz wybieram dłuższą drogę do domu. Wrzesień i październik to w związku z tym ogromnie ciekawe miesiące na ślub - kreatywność w szafowaniu atrybutami jesieni nie powinna być niczym ograniczona! Dziś w programie - jesienne inspiracje ślubne z liśćmi w roli głównej!

Na początek niezwykle klimatyczna sesja zdjęciowa autorstwa Live View Studios, po brzegi wypełniona jesienią! Nie mogę oderwać oczu od pięknej opaski z kolorowych liści, pomarańczowej chusty i muchy, wykonanej z tego samej, kraciastej tkaniny.

 

 

 


 
... na tym jednak nie koniec! Liście dają ogromne pole do popisu dla kreatywnych Panien Młodych. Oryginalnie wyglądają w roli winietek i kompozycji na stół, elementy jesiennego bukietu ślubnego czy w końcu w ozdobach do włosów. Warto też wykorzystać ich potencjał w sesji zdjęciowej, tym bardziej, że natura nie wystawia rachunków za wypożyczenie dekoracji :)


 
W butiku znajdziecie wianek ze złotych listków, fantastyczny dla jesiennych Panien Młodych!

Madame Allure, 229 pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger