Buduarowa sesja przedślubna Panny Młodej

To chyba najbardziej zmysłowa pamiątka ze ślubu, jaką można sprawić swojemu Mężowi i... sobie samej. Najpiękniejsze są te wysmakowane, z delikatnym podtekstem i celebracją atrybutów Panny Młodej. Delikatny welon, biała podwiązka, seksowna, biała bielizna czy w końcu niedopięta jeszcze suknia ślubna... Nie widziałam chyba nigdy piękniejszej ani bardziej zmysłowej relacji ze ślubnych przygotowań niż te sypialniane, intymne ujęcia.


Możecie być pewne, że jeśli pozwolicie sobie na odrobinę szaleństwa i buduarową sesję przedślubną, będziecie wracać do tych zdjęć przez długie, długie lata i z westchnieniem wspominać nie tylko moment składania przysięgi, ale emocje towarzyszące przygotowaniom do tej ważnej roli. W końcu wychodząc za mąż mamy na uwadze fakt, że to jedyna taka okazja w życiu, by zrobić sobie zmysłowe zdjęcia w towarzystwie welonu. To także genialny prezent dla Męża - choćby skrycie chowany do pierwszej rocznicy ślubu. Wystarczy odrobina odwagi, koniecznie zaufany fotograf, dobra organizacja czasu przed ślubem (sesję można wykonać choćby kilka dni wcześniej) i pozytywne nastawienie.
Wybrałam dla Was kilka wysmakowanych zdjęć utrzymanych w buduarowym klimacie. Mam nadzieję, że zainspirujecie się tymi pięknymi ujęciami :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger