Panna Młoda z tatuażem

Uwielbiam tatuaże! Wprawdzie nie podchodzę bezkrytycznie do nachalnych wzorów (te niezupełnie są w moim guście), ale te kobiece, mniej lub bardziej subtelne? Czemu nie! Warunek jest jeden (tu, jak sądzę, przytaknie mi wiele z Was) - tatuaże są super, ale... u kogoś. Sama chyba nigdy nie zdecydowałabym się na ten permanentny czyn, ale kobieta z tatuażem to jest coś! A wytatuowana Panna Młoda jest kwintesencją tego zauroczenia.

fot. Juliet Elizabeth Photography

Uważam, że grzechem byłoby skrywanie tatuaży pod suknią ślubną - o ile nie są tak intymne, że nawet sama Natalia Siwiec nie jest w stanie obnosić się z nimi na co dzień... :) w końcu tatuaże z powodzeniem eliminują konieczność przystrajania się biżuterią i genialnie podkreślają charakter. 

Sprawa jednak nie zawsze jest tak prosta. Wychodzę z założenia, że pytanie powinno brzmieć: jak wyeksponować tatuaż przy sukni ślubnej, a niejedna kobieta stoi przed skrajnie różnym dylematem - jak ukryć tatuaż pod suknią ślubną. Na szczęście właścicielkami tatuaży są zwykle kreatywne kobiety, które radzą sobie z zagwozdką na medal. Rozwiązań jest wiele - dłuższy rękaw sukni, mocno zabudowany dekolt, asymetryczne rękawki, jesienią i zimą - bolerko bądź marynarka. Pozostańmy jednak przy wariancie optymistycznym pod tytułem - eksponujemy! Przykłady mówią same za siebie - tatuaż ma jedną wadę: na zdjęciach wytrwale walczy o pole position.Inna kwestia to wspólne tatuowanie poślubne albo na okoliczność ślubu. Wspólna wizyta w salonie tatuażu to fajne przypieczętowanie związku, dużo bardziej rozsądne niż porywcze tatuowanie imion kolejnych partnerów i kombinowanie z przerabianiem tatuażu raz po raz ;)
Wytatuowane obrączki nigdy się nie gubią, nie niszczą się tak szybko i skutecznie eliminują argumenty z serii "dlaczego jej nie nosisz?!". Świetne rozwiązanie dla tych, którym wszelkie pierścionki przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu albo... grożą nerwicą.

Zobacz także...

http://www.blog-madameallure.pl/2014/08/cos-niebieskiego-czyli-pomysowa-panna.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger