She is a Lady! Sesja buduarowa autorstwa Roberta Przepiórki

Od ostatniej publikacji poświęconej przedślubnej sesji buduarowej, każda realizacja utrzymana w tym stylu przyciąga moją uwagę i zasługuje na szczególne zainteresowanie. Gdy kilka dni temu Internet przychylnie podsunął pod mój szklany ekran zdjęcia autorstwa Roberta Przepiórki, nie mogłam przejść obok nich obojętnie, zwłaszcza, że to nie pojedyncze fotografie, a serie zdjęć, które jeszcze piękniej oddają nastrój ślubnych przygotowań. Efekty... oceńcie sami.
Drogie Panie - czy potrzebujecie więcej argumentów za sprawieniem sobie takiej sesji? Snując plany ślubnych plenerów, warto choćby na marginesie zanotować ten buduarowy punkt do przemyślenia. Pamiętajcie, że stopień intymności takich zdjęć to wypadkowa Waszych pragnień i odwagi.
Niniejszym apeluję także do Organizatorek wieczorów panieńskich, ponieważ to doskonały prezent dla przyszłej Panny Młodej!

Sesja buduarowa – She is a Lady!
fotografia ROBERT PRZEPIÓRKA
make-up&hair AGNIESZKA KARKOS
modelka NATALIA / ORANGE MODELS
modelka DOMINIKA / ORANGE MODELS
stylizacja KAROLINA WALTZ / BRIDELLE
buty LOFT37.PL, KSIS
dodatki AMELIA, SILK ART, WHITE JASMINE
fascynator BOZKA
biżuteria ANNA LIPOWSKA, KIARA, LEWANOWICZ
bielizna TWIN LINGERIE
obiekt Hotel MERCURE GRAND / ul. Krucza 28, Warszawa

1 komentarz:

  1. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeny, jaki chuderlak...
    Nie wiem, czy któraś z nas faktycznie tak przygotowuje się do ślubu - powalając obcemu facetowi robić sobie zdjęcia tylko w bieliźnie. Pominę już jak świetnie swoje szczęście wyraża miną fotografowana PM.
    Sesja buduarowa - tak. Publikacje w Internecie - nie. Zdjęcia z sesji w sypialni - tak. W ogólnodostępnym albumie ślubnym, którym chwalimy się absolutnie wszystkim - nie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger