Jak wykorzystać beczki na weselu?

Chociaż jestem zdecydowaną fanką jesieni i zimy, ogromnie się cieszę, że już pędzi do nas wiosna i lato. Patrzę na te wszystkie cudowne, letnie zdjęcia ślubne i już czuję w powietrzu pierwsze symptomy ocieplenia. Dziś na przykład z tej okazji zaciekawiły mnie beczki w ślubnej aranżacji. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, bo nie sądziłam, że mają w sobie taki weselny potencjał. Jesteście ciekawi, jak wykorzystać beczki na weselu?
fot. Jessica Burke Photography

Jak wykorzystać stare beczki na weselu?

Jako szwedzki stół lub słodki kącik. Wieka beczek z powodzeniem mogą robić za stoliki. Jeśli to za mało - deska rozwiązuje kłopot w szalenie efektowny sposób.

Jako kwietnik. Wspaniałe tło dla rustykalnego wesela! Wystarczy ustawić na nich donice lub wazony i gotowe! Jeśli planujecie wesele w plenerze, można na takiej beczce śmiało umieścić drogowskazy i informacje "turystyczne".

Jako stół do tortu. Pamiętajcie, żeby zamówić okrągły tort ;)

Jako beczkę pamiątkową. Możecie zachęcić gości do składania na niej autografów albo potraktować jak niekonwencjonalne pudełko na kartki i koperty. W przypadku tego drugiego trzeba liczyć na poczucie humoru gości - jeśli jest cień szansy że poczują się oburzeni, że spodziewacie się beczki pieniędzy, pomysł może wypaść dość.... niefortunnie, zwłaszcza, jeśli beczka będzie z tych pękatych i dorodnych :)

RedMoose Photography
Amy Arrington Photography
Trinity Wheeler Photography
Katie Snyder Photography
1326 Studios
Melissa Schollert
Lucid Captures Photography
Dana Cubbage Weddings
Lora Grady Photography
Luke And Cat Photography
BrittRene Photo
Jessica Burke Photography

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger