Kamila i Luca - reportaż ślubny i cudowna, różowa suknia ślubna

Będąc jakiś czas temu w Rzymie miałam okazję z bardzo, bardzo bliska podziwiać szczególny moment włoskiego ślubu na Piazza del Campidoglio - składanie życzeń Młodej Parze. Jak oczarowana przyglądałam się pannie młodej z przepiękną, rozłożystą ozdobą na włosach i panu młodemu z cudowną, śródziemnomorską urodą. Było głośno, szalenie wesoło, a ja czaiłam się nieopodal, to zerkając w mapę (dla niepoznaki), to przyglądając się tej scenie i co rusz pokazując Mężowi któregoś z nietypowych gości. Nie wypadało mi wówczas robić zdjęć, więc te obrazy, które dziś mam w głowie, pewnie niewiele mają wspólnego ze stanem faktycznym. Za to gdy spojrzałam na zdjęcia ze ślubu Kamili i Lucy, popełnione przez Vasco Images, westchnęłam z sentymentem i stwierdziłam, że to jest to! Kwintesencja tego, co w tamtym włoskim ślubie tak bardzo mi się spodobało.


Po pierwsze - bezbłędna i obłędna zarazem Panna Młoda. Różowa suknia ślubna to strzał w dziesiątkę, szalenie stylowy i przepięknie skomponowany z ozdobą do włosów. Takiej odwagi w doborze fascynatora szczerze zazdroszczę (dacie wiarę, że ja nie miałam absolutnie żadnej ozdoby do włosów, nie licząc kilku zakamuflowanych wsuwek?) i równie szczerze podziwiam. Odwaga daje takie właśnie efekty - spektakularne i zachwycające!

Po drugie - klimatyczny Mercedes z kobietą za kierownicą! A rzeczona kobieta - z równie piękną ozdobą we włosach. Bajka!

Po trzecie - goście z Neapolu, którzy przywieźli ze sobą wspaniałą, włoską modę. Uwielbiam, również za tę nieuchwytność - stylowe Włoszki mają swoje sekrety, które można pojąć chyba tylko zmysłami. Jak one to robią? To chyba połączenie urody, ubrań i charakteru zawsze mnie oczarowuje.

Po czwarte - chapeau bas dla Michała Najberga z Vasco Images, który świetnie uchwycił na zdjęciach ten wyjątkowy klimat prosto z Neapolu. I nawet polskie przestrzenie są jakby nieco włoskie!


Pokazałam tu zaledwie fragment reportażu ze ślubu Kamili i Lucy. Pełną relację znajdziecie na blogu Vasco Images :)
http://www.vascoimages.pl/

1 komentarz:

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger