Torty weselne zdobione kwiatami - inspiracje

Moją ukochaną w ostatnim czasie dziedziną ślubnych inspiracji są torty weselne. Jako zapalczywa minimalistka, o uroku tortów zdobionych żywymi kwiatami ostatecznie przekonałam samą siebie dopiero przed własnym ślubem. Z odrobiną powątpiewania i niepewnością czekałam na rezultaty naszego zamówienia. Ryzyko było o tyle większe, że nasz wpływ na ostateczne przybranie tortu był znikomy.  Dlaczego?


fot. Pen/Carlson


Wybierając cukiernię kierowaliśmy się smakiem. Zależało nam na torcie śmietanowym, w miarę lekkostrawnym, koniecznie z nutą owocową. Wygląd był ważny, ale nie najważniejszy. Wiedzieliśmy, czego mniej-więcej możemy się spodziewać po wybranej cukierni, ale ostateczne przybranie zależało od tego, jakie kwiaty zostaną zakupione przez właściciela firmy do przybierania wypieków w tę naszą, wyjątkową sobotę.

W dniu ślubu okazało się, że były to drobne, prześliczne, żywe białe różyczki. Idealny kompromis pomiędzy minimalizmem a okazałością. Odetchnęłam z ulgą - a dziś? Z westchnieniem patrzę na torty zdobione kolorowymi kompozycjami kwiatowymi. Gdybym miała wybierać raz jeszcze, zdecydowanie postawiłabym na kolor!

fot. Greg Finck

fot. Jasmine Star

 fot. John And Lindsey Bamber

 fot. Justin & Mary

 fot. Mike Larson

 fot. Scobey Photography

 fot. The Mischief Maker

 fot. theweddingco.com

fot. Ashlee Raubach

fot. Sandoval Studios Photography

 fot. Rad + In Love

 fot. Abby Jiu Photography

fot. Mint Photography

1 komentarz:

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger