Zdjęcie ślubne, które warto mieć: buty Panny Młodej

Są zdjęcia ślubne, które mówią wiele, mimo że są totalnie bezosobowe. Z zaintrygowaniem spostrzegłam, że repertuar nietypowych ujęć występuje niemal we wszystkich sesjach, do których z sentymentem wracam co jakiś czas. Ta prawidłowość tknęła mnie do stworzenia cyklu "Zdjęcie ślubne, które warto mieć". Na pierwszym miejscu zdecydowanie plasują się ślubne buciki. Te jedne, jedyne, wyjątkowe, często skromnie chowające się pod suknią przez całą ceremonię i połowę wesela, a mimo to tak bardzo ważne i diabelsko fotogeniczne. Pokaż mi swoje pantofelki ślubne, a powiem Ci, kim jesteś!

 fot. Colin Cowie Wedding
To co najbardziej podoba mi się w zdjęciach ślubnych butów to wrażenie oczekiwania. Pozornie zwyczajna fotografia może stać się symbolem, zwiastunem czającej się tuż za rogiem czasu ceremonii. Czasami ślubne okoliczności sugeruje welon, innym razem - o przeznaczeniu szpilek, czółenek, balerin czy choćby tenisówek świadczy tylko lokalizacja w ślubnym albumie. Dla obuwniczych fetyszystek takie zdjęcie to istny 'must have' ślubnego reportażu. Pamiętajcie koniecznie, aby zasugerować swojemu fotografowi takie ujęcie :)

 fot.  Lucy Davenport

 
fot. Alison Conklin Photography

 
fot. Ashley Seawell Photography

 
fot. Ashley Slater

 
fot. Clean Plate Pictures

 
fot. Colin Cowie Wedding

fot. Harwell Photography

 
fot. Jose Villa

 
fot. Kibogo Photography


 
fot. Liga Photography

 
fot. Michelle Lange

 
fot. Mint Photography

 
fot. Simply Bloom Photography

 
fot. The Great Romance 

Pozostałe w tej kategorii...
http://www.blog-madameallure.pl/2015/05/zdjecie-slubne-ktore-warto-miec-sodki.html

http://www.blog-madameallure.pl/2015/04/zdjecie-slubne-ktore-warto-miec-ty.html

4 komentarze:

 1. Ale cudne buty!!!!!!! Szkoda, że w Polsce tak trudno takie piękne dostać. Piękne i takie, które nie mają 12 cm obcasa :(
  A zdjęcie butów ślubnych też mam :) Baaa nawet z kaską w środku :) Super pamiątka :) Do ślubnych photo must have zaliczyłabym jeszcze zdjęcia bukietu, obrączek, biżuterii ślubnej, spinek do koszuli męża, części sukienki (np. kawałka sznurowanego gorsetu, kolczyka na uchu....
  A z fotografem warto porozmawiać o swoich oczekiwaniach :) My rozmawialiśmy i efektami byliśmy zdumieni :)
  Jeśli masz ochotę zapraszam: http://savethemagicmoments.blogspot.com/2014/08/ten-dzien-2-lata-pozniej.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. piękne buty ślubne można dostać w butiku Ksis w Warszawie :) ja zakupiłam tam swoje Badgley Mischka model Pearson - 8 cm!! Idealne :)) można tańczyć w nich całą noc.
   PS. zdjęcia piękne! :)

   Usuń
  2. A w jakich mniej więcej cenach maja buty?

   Usuń
 2. Mówiłam fotografowi, żeby porobił zdjęcia detali, ale skupił się na sali, winietkach itp. Starał się chyba, ale nie do końca spełnił moje oczekiwania, bo zdjęć detali naszego wygląd było mało. Co ciekawe, po naszym weselu firma zniknęła z czeluści internetu... coś było chyba z nią nie tak, ale zdjęć mamy bardzo dużo, więc ogólnie nie narzekam :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger