Zdjęcie ślubne, które warto mieć: Słodki Stół

Słodki kącik, słodki stół, candy bar. Jakkolwiek by nie nazwać tego zaułku kalorycznej, cukrowej rozpusty, coraz częściej to właśnie on - stoliczek pokryty słodkościami, jest szalenie ważnym punktem programu "Wesele". Prawdopodobnie to "nowa czerń" w dziedzinie weselnych przekąsek. Mam wrażenie, że na dobre wyparł modne jeszcze w ubiegłej dekadzie wiejskie stoły, suto zastawione mięsiwem, a nierzadko także bimbrem dla kurażu.

fot. Jamie Lauren Photography

Zlecamy jego wykonanie firmie zewnętrznej lub wewnętrznej (czyt. rodzinie), a czasami, w obliczu braku oczekiwanego wsparcia, same zarywamy przedślubne noce, żeby dopiąć wszystkie szczegóły. Pieczemy ciasteczka, lukrujemy babeczki i owijamy cukierki na nowo - oczywiście w opakowania, które współgrają kolorystycznie z motywem przewodnim wesela. Z wycieczki po Europie triumfalnie przywozimy worek cukierków M&M's z naszymi inicjałami (kupiony za zbójecką kwotę), a narzeczony siłą musi nas odciągać od stoiska z watą cukrową, podejrzewając, że gotowe jesteśmy podprowadzić maszynkę. Słowem - przewracamy cukierniczy świat do góry nogami, tworzymy łakocie na nowo, a gdy przychodzi dzień wesela, bywamy tak zajęte, że... nie do końca rejestrujemy, jak wypadły nasze starania. 
Przestrzegam i apeluję - dopilnujcie, aby powstała szczegółowa dokumentacja zdjęciowa słodkiego stołu. Najlepiej tuż na początku wesela, zanim dziecięce i dorosłe łapki dorwą się do łakoci, a Wasi nieletni kuzyni rozbiją obóz w jego okolicach.

fot. Avery House

 fot. Cat Mayer Studio

fot. Chiffon Photography

fot. Dan Miller

fot. Eden Day Photography

fot. Hamilton Photography

fot. Jamie Lauren Photography

fot. Lauren Rosenau Photography

fot. Meaghan Elliott Photography

fot. Style Me Pretty

fot. Sweet Style

2 komentarze:

  1. Faktycznie warto poprosić o zdjęcie słodkiego bufetu na początku wesela. Kiedy świadomie na spokojnie poszłam go obejrzeć, było już po północy i mimo donoszonych słodkości, nie wyglądał już tak okazale jak na początku. Na szczęście zdjęcia są :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się, że taki słodki stolik trzeba po prostu mieć.A jak ktoś jeszcze w to nie wierzy niech obejrzy te śliczne fotki :) Od razu będzie chciał taki kącik :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger