Bridelle Style - pierwsza polska książka ślubna!

Kiedy wiosną tego roku na moją skrzynkę mailową zawitały pierwsze doniesienia o będącej w fazie planów książce Bridelle Style, nie miałam jeszcze pojęcia, że Madame Allure będzie mogła mieć w niej swój udział. Już dwa miesiące później skakałam z radości gdy okazało się, że muchy mojego autorstwa świetnie wpiszą się w klimat jednej z sesji. Teraz, gdy nastała jesień, zawiązał się kolejny supełek. Z radością i dumą donoszę, że Madame Allure - obok kilku fantastycznych ślubnych miejsc w Internecie - została patronem medialnym tej niezwykłej publikacji!


Kto śledzi uważnie profil Bridelle na Facebooku, ten na bieżąco otrzymywał piękne namiastki kadrów z sesji. Ci z Was, którym te zdjęcia umknęły, poniżej znajdą małe co nieco, które uchyli rąbek tajemnicy. Małe, bo książka będzie miała aż 330 stron! Ta objętość nie dziwi, biorąc pod uwagę, że w projekt zostało zaangażowane aż 150 osób, a na zdjęciach (autorstwa fenomenalnej Magdaleny Piechoty, do której fotografii regularnie wzdycham!) zobaczymy suknie ślubne od projektantów z całego świata, pieczołowite aranżacje kwiatowe i całą feerię inspiracji ślubnych.

Z niecierpliwością wyglądam premiery - wiem, że poza ogromną dawką inspiracji, których nieustannie poszukuję, Bridelle Style w pełni zaspokoi mnie estetycznie - jestem nieposkromioną fetyszystką pięknie wydanych książek! A teraz już zamilknę. Niech przemówią zdjęcia!Autor: Karolina Waltz
Zdjęcia: Magdalena Piechota
Scenografia i florystyka: Anna Matuszewska
PRZEDSPRZEDAŻwww.shop.bridellestyle.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger