Zdjęcie ślubne, które warto mieć: Jego dodatki

Dopóki nie wejrzałam w statystyki bloga nie byłam świadoma, jak wielu mężczyzn tu zagląda! No witajcie, Panowie! Przepraszam, że tak Was zaniedbywałam, ale nie byłam świadoma, sami rozumiecie. Nieelegancko tak pytać, co tu w ogóle robicie, więc mam dwa podejrzenia. Albo Wasze kobiety mają pod dachem prawdziwe skarby, takie, co to troszczą się o swoje narzeczone i pomagają im rozwikłać tak ważne życiowe kwestie, jak wybór odpowiedniego bukietu (a może wkurza Was teściowa, co to lubi dorzucić do wesela trzy grosze od serca, i szukacie opcji pokojowego rozwiązania sprawy, hm?), albo Wasze kobiety korzystają z Waszych komputerów. To bardzo miło, że im pozwalacie, ale musicie wiedzieć, że ciasteczka cookies (jak to ciastka, po prostu...) są bezlitosne i myślą, że to Wy. A teraz, skoro już tu trafiliście, to mam coś dla Was. I dla Was, drogie Panie, także, bo między nami mówiąc - wiem, że zwykle to Wy planujecie takie szczególiki, jak sesja zdjęciowa. Zapraszam Was zatem (parami, za rączki) na kolejny materiał z cyklu "Zdjęcie ślubne, które warto mieć" (poprzednie znajdziecie tu, tu i tu).


Gdy już wynajmiecie najlepszego pod słońcem fotografa, zapłacicie mu miliony monet i będziecie przebierać nogami w oczekiwaniu na pierwsze pochrumkiwania migawki aparatu - przemyślcie, czego oczekujecie i wprost mu to zasygnalizujcie. Nie pozostawiajcie niczego w sferze domysłów - wiem, że to najlepszy fotograf pod słońcem, ale może mieć swoją wizję Waszego reportażu, niekoniecznie co do joty zgodną z Waszymi oczekiwaniami. Możecie skorzystać ze ściągi z niniejszego cyklu albo stworzyć własną listę wymarzonych fotografii, dla których już grzejecie miejsca w wypasionym albumie ślubnym. Dziś - o fotografiach męskich dodatków.

Korpus, czyli butonierka, poszetka, mucha...
Gwoli ścisłości. Brustasza - to ta mała kieszonka na górze marynarki, przeznaczona na poszetkę, czyli elegancką chustę (zwykle pasującą do muchy). Butonierka - to małe rozcięcie w klapie marynarki, służące do przymocowania dodatkowej dekoracji - niewielkiego bukieciku kwiatów, kokardy, wiatraczka, jeśli taki macie motyw przewodni wesela. Można uchwycić to wszystko w jednym kadrze. Zdjęcia są na prawdę ciekawe - moim zdaniem warto wkleić taką fotografię do albumu. Nabierze ciekawego charakteru :)

 fot. Brittney Kreider

 fot. Cory Kendra Photography

 fot. Julie Roberts Photography

 fot. Natalie Felt Photography

 fot. Natalie Watson Photography

fot. Nicole Dianne

Buty, mucha, poszetka...
...sauté, w oczekiwaniu na Pana Młodego. Nie wiem jak to się dzieje, ale na zdjęciach ślubnych w tych kadrach zapisany jest klimat oczekiwania na coś ważnego, podniosłego. Za chwilę wkroczy Pan Młody i zacznie się stroić na spotkanie z przyszłą Żoną. Ach... :)

 fot. Amy Anaiz Photography

 fot. Darya Kamalova / Thecablookfotolab

 fot. Gina & Ryan Photography

 fot. Lacie Hansen

 fot. Leslee Mitchell

 fot. Onelove Photography

 fot. Tinywater Photography

Spinki do mankietów...
... a jeśli są spersonalizowane, to ani się ważcie zapomnieć o takim zdjęciu! Spinki mogą wyparować tuż po ślubie, a zdjęcie - zostanie.

 fot. Gerber + Scarpelli Wedding Photography

 fot. Jana Williams Photography

 fot. Jenny Haas Photography

 fot. Kevin Chin Photography + Cinema

 fot. Ruth Eileen Photography

fot. Wayne Yuan Photography

Sporządźcie checklistę i porozmawiajcie od serca z fotografem. Te zdjęcia na prawdę warto mieć w albumie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger