Białe sukienki na poprawny (dla Panny Młodej)

Nie musi być biała... ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby taka właśnie była. Wszak nie każda z nas ma odwagę paradować latem w białej sukience. Refleksja jest tym dłuższa, im więcej koronek i tym głębsza, im więcej warstw tiulu taka sukienka ma na wyposażeniu. A poprawiny własnego wesela to wspaniały moment, by świętować właśnie w tym kolorze. Ale znaleźć białą sukienkę idealną na poprawiny - to wcale nie takie proste! Poszperałam, przeszukałam zasoby Internetu i oto znalazłam. Jedenaście sukienek, które brałabym pod uwagę na taką okoliczność, a może nawet jako numer jeden na ślub cywilny.

fot. Paul Francis Photography

Jakie kryteria przyjęłam?
  • Kolor. Tym razem - biel, ewentualnie złamana biel, jasna kość słoniowa. Żadnego ecru.
  • Elegancja. W końcu to jedna z pierwszych imprez w roli Jego Żony. Już nie panna, a Pani!
  • Delikatność. Mamy wprawdzie sezon letni, ale te fasony sprawdzą się niemal przez cały rok. Urok tkwi w subtelnych zdobieniach i łagodnych kształtach.
  • Długość. A raczej krótkość :) maksymalnie do kolana.

Jeśli te kryteria są choć trochę kompatybilne z Waszymi wyobrażeniami o idealnej, białej sukience na poprawiny - spójrzcie w dół. A nuż widelec coś wpadnie Wam w oko!

For Love & Lemons, 1 279 pln

 

 
Morgan / Zalando, 359 pln

 
Promod, 224 pln

 
Sugarfree, 219 pln

 
Sugarfree, 249 pln

 
Swing / Zalando, 589 pln

 
Szyjemy sukienki, 930 pln


Unique / Zalando, 1 169 pln

 
Wallis, 289 pln

 
Wallis, 289 pln


Jest jeszcze jeden, ogromy plus wyboru białej sukienki na poprawiny własnego wesela. Zakładając, że wiele kobiet jednak bierze sobie o serca przesądy i poglądy na temat ubierania bieli na nie-swój-ślub, jest ogromne prawdopodobieństwo, że i na poprawinach ta zasada będzie święciła triumfy. Efekt? Murowany! Tylko jedna kobieta w bieli :) nie do podrobienia, nie do pomylenia i nie do otworzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger