Lookbook: Hayley Paige

Wiele razy zetknęłam się już z twierdzeniem, że ilość wyprodukowanych falsyfikatów (eufemizm do słowa na "P"), to świadectwo popularności i autorytetu twórcy. Jest w tym ziarno prawdy, ale zdecydowanie jest to ziarno gorczycy. Gdy raz po raz natykałam się w przestworzach Internetu na pewną suknię z okazałymi, charakterystycznymi falbanami, sprzedawaną w bardzo niskich cenach na pewnym portalu  na "A", nie miałam wątpliwości, że za prototypem stoi ktoś zdolny.


Tym sposobem, niemal jak po nitce do kłębka, trafiłam na suknie Hayley Paige... i nie zawiodłam się. Zawiodłam się natomiast na świecie -  nadal nie pojmuję, jak można sprzedawać podróbkę sukni ślubnej, na dodatek ze zdjęciem pochodzącym z oryginalnego lookbooku. Pominę jednak roztrząsanie się nad prawem autorskim i walką z wiatrakami.

Dzięki uprzejmości Domu Mody JLM Couture z Nowego Jorku mam przyjemność zaprezentować Wam cuda, pochodzące z sześciu kolekcji, które Hayley Paige stworzyła na przestrzeni trzech ostatnich lat. Zobaczcie same... :)suknie: Hayley Paige
zdjęcia: JLM Couture

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger