Magdalena & William. Reportaż ślubny

Nieczęsto pokazuję na blogu reportaże ślubne w formie filmów. Trudno trafić w mój gust, dlatego przebieram, wybieram, oglądam, czasami omijam szerokim łukiem i impulsywnie przewijam do końca... ale ten reportaż ze ślubu Magdaleny i Williama - niemal spadł mi z (wirtualnego, rzecz jasna) nieba, wpadając do mojej skrzynki mailowej. Oczywiście nie samodzielnie, a z pomocą Rafała, który był współodpowiedzialny za stworzenie filmu. Obejrzałam raz... i na jednym razie się nie skończyło.


To jeden z tych filmów, w trakcie których doznaję emocjonalnego rozdwojenia. Z jednej strony łzy czają się tuż za  powieką, z drugiej - bezwiednie uśmiecham się aż do bólu policzków. Zobaczyłam ten reportaż i w pierwszym momencie nieco trudno było mi uwierzyć, że to nie kadry z komedii romantycznej ze szczęśliwym zakończeniem, a prawdziwy ślub. Wszyscy byli tak naturalni i swobodni, jak gdyby kamera była dla nich codziennością. A już spojrzenia Młodej Pary w trakcie przysięgi - mistrzostwo świata. Magia. Miłość. Słowem.. wszystko.

Nie zdążycie się znudzić w trakcie tych kilku minut - gwarantuję i obiecuję! Będzie Wam mało - ja czuję niedosyt, dlatego obejrzałam film kilkukrotnie. Chapeau bas za tak piękne podejście do tematu.. dla wszystkich, choć szczególnie chwyciło mnie za serce przeurocze i niesztampowe kazanie. Miód, malina - przykład godny naśladowania!Podsumowując - to najlepsza komedia romantyczna, jaką widziałam w ostatnich latach. Wspaniała obsada. Świetne ujęcia, chwytające emocje w samym ich sercu. Bezbłędny montaż. Piękni, niebywale zdolni aktorzy w rolach swojego życia. Dowód na to, że kino nie umywa się do tego, co można przeżyć i uwiecznić w prawdziwym życiu. I cóż mogę rzec, moi drodzy... takiej miłości Wam życzę, jak z tego filmu :)

Więcej produkcji FilmLook znajdziecie TUTAJ
...i na stronie www.filmLoook.pl :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger