Zapowiedź książki "Wasz piękny ślub" Karoliny Waltz i Magdaleny Piechoty!

Podczas gdy połowa ludzkości w naszej szerokości geograficznej tęsknie spogląda za siebie i już ubolewa nad przemijającym latem, ja nareszcie zaczynam nabierać energii. Czuję już jesień w powietrzu, naprawdę! Po dość wyczerpującym, letnim maratonie pracy, po pierwsze - odsypiam ostatnie miesiące, po drugie - czytam, czytam, duuużo czytam... Ale to, co pragnę tej jesieni dopaść w swoje ręce najbardziej, dopiero przede mną. Odliczam dni do pierwszego dnia października, bo wtedy...


Tak, tak! Premiera drugiej książki Karoliny Waltz i Magdaleny Piechoty! Te dwa nazwiska to dla mnie już gwarancja wspaniałej jakości. Jeśli więc poszukujecie inspiracji na swój ślub - tutaj z pewnością ją znajdziecie, tym bardziej, że tym razem w książce oprócz sesji aranżowanych znajdziecie też to, co na zachodzie mieści się w pojęciu "real weddings". Dwadzieścia cztery sesje z polskich ślubów to optymalna ilość zdjęć do tego, aby znaleźć swój własny pomysł na ślub! W podejmowaniu decyzji z pewnością pomogą rady od ekspertów i komentarze od młodych par.

Pierwsza książka Bridelle zrobiła na mnie ogromne wrażenie - recenzję znajdziecie TUTAJ. Ponownie mam przyjemność objąć książkę patronatem (yay!!) i ponownie jestem pełna zawodowej ciekawości, czekając jednocześnie na moc wrażeń estetycznych. Musicie wiedzieć, że praca w wydawnictwie książkowym czasami wygląda tak...


...dlatego właśnie możecie liczyć na moją szczerą opinię! :)

Premiera książki jest zaplanowana na 1 października, ale już teraz możecie zamówić ją w przedsprzedaży (i promocyjnej cenie - obowiązuje do 28 wrzenia) na Empik.com. Już nie mogę się doczekać i wzdycham do niej za każdym razem, gdy przewijam listę bestsellerów Empiku. Bądźcie czujni - już wkrótce wrócę do Was z recenzją! :)

1 komentarz:

  1. Oj tak, książki pani Karoliny i Magdaleny są świetnym źródłem ślubnych inspiracji! My z mężem długo nie mogliśmy się zdecydować na motyw naszego wesela, jednak po przejrzeniu książki "Wasz piękny ślub" odnaleźliśmy nić porozumienia i wyszło pięknie! To zdecydowanie must read każdej przyszłej panny młodej :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger