Bridelle Style - reedycja książki!

Ilu ludzi - tyle pobudek do kupowania książek... lub ich nie kupowania. Ja zdecydowanie jestem w drużynie numer jeden, a miłość do papierowych wydań odmieniam przez wszystkie (nie)przypadki: prywatne, zawodowe, ciekawskie, relaksujące... Nie mam jednego ulubionego gatunku czy typu książek. Podobno dziennikarz powinien czytać wszystko, co wpadnie mu w ręce, dlatego z radością z tego przywileju korzystam i nie związuję się na stałe z żadną kategorią w empiku :) Jest jednak typ książek, które zwykle leżą na moim biurku, bo są nieustannym źródłem inspiracji - i są to książki ślubne. Kiedyś nie przypuszczałam, że takie książki w ogóle mogą zdobyć rynek wydawniczy, a tu proszę! Jest jednak jedna publikacja, która przetarła szlaki w mojej biblioteczne i która zawsze będzie miała tu swoje miejsce. Bridelle Style!


Recenzję tej książki zamieściłam na blogu w listopadzie 2015 roku - znajdziecie ją o tu. Książka była wydana własnym sumptem przez Bridelle i rozeszła się jak ciepłe bułki, dlatego w ubiegłym roku zapadła decyzja o reedycji. W konsekwencji książka ponownie trafi do sprzedaży - tym razem także salonowej - i będzie miała oficjalną premierę tuż po Walentynkach, 16 lutego. Już teraz możecie upolować ją w przedsprzedaży (klik), a ja, korzystając z okazji, uchylę rąbka tajemnicy - już wkrótce ukaże się trzecia książka Bridelle - prace trwają, a ja z nieskrywaną niecierpliwością czekam na efekty :)

Tymczasem pozostając w klimacie uchylania rąbków tajemnicy, otwieram przed Wami Bridelle Style - zobaczcie sobie, czego możecie się spodziewać po reedycji. Książka zyskała nową okładkę, nową szatę graficzną i zawiera jeszcze więcej porad ślubnych. Jeśli planujecie ślub i lubicie piękne książki - weźcie tę pod lupę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger