Pomysł na prezent dla młodej pary - prezent bez pudła. UNICEF

W czasach, gdy akcje "zamiast kwiatów" budzą kontrowersje, wiele par młodych rezygnuje z proszenia gości o alternatywne podarunki. Wsparcie dla fundacji, karma dla psów, maskotki dla domów dziecka... to wszystko akcje, które przynoszą wiele pożytku, a które - podłączone do ślubnych okoliczności - mają wielką moc. Dziś zamiast pisać o oryginalnej alternatywie dla kwiatów, napiszę o przedsięwzięciu, które może natchnąć Was do uczynienia pięknego prezentu Młodej Parze, gdy będziecie wybierać się na ślub czy wesele. Jeśli planujecie własny ślub - możecie zachęcić gości do wsparcia tej akcji. Kwestia, czy będzie to alternatywa dla kwiatów, czy dodatek do bukietu, jest zupełnie indywidualna. Pomysł jest jednak piękny, pożyteczny i szlachetny. Ucieszy każdą Młodą Parę, która jest wrażliwa na losy innych ludzi.


Prezenty bez Pudła to akcja organizacji UNICEF, której celem jest pozyskanie wsparcia humanitarnego dla potrzebujących dzieci na całym świecie. Pasta terapeutyczna, szczepionki przeciw polio, pompy wodne, koce dla dzieci... to tylko niektóre z form pomocy. Na jaki cel zostaną przeznaczone środki - to zależy od darczyńcy, który kupując prezent bez pudła może wybrać formę wsparcia. Pieniądze wędrują na szczytny cel, a w zamian UNICEF dostarcza oficjalny certyfikat, który można ładnie oprawić i podarować Parze Młodej z okazji ślubu... ale nie tylko. To dobry pomysł na prezent urodzinowy, walentynkowy czy rocznicowy.


Na TEJ stronie znajdziecie listę prezentów do wyboru. To od Was (oraz Waszego budżetu) zależy, którą formę i jaką kwotę wybierzecie. na górze strony znajdziecie trzy podpowiedzi - to cele, które aktualnie wymagają największego wsparcia. prezenty zaczynają się już od 21 złotych, kończą na... wielkim prezencie na wielką okazję - to samochód terenowy za ponad 120 tysięcy złotych. Wybór należy do Was. Ja ten konkretny popieram i polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger