Basia & Szymon. Reportaż ślubny - Willa Tadeusz

Jestem praktykującą wyznawczynią slow life. Kocham slow travel. I coraz bardziej zakochuję się w idei slow wedding, choć... pisząc ten tekst nie wiem, czy ktokolwiek ukuł już takie pojęcie. Jeśli nie, to właśnie je tworzę i zapraszam Was na reportaż ślubny który za każdym razem napawa mnie optymizmem i... spokojem. Oglądając go odnajdziecie definicję slow wedding i wczujecie się w niespieszny klimat Willi Tadeusz.


Uwielbiam, gdy Młoda Para ma pomysł na nietypową aranżację ślubną. Jeszcze bardziej uwielbiam pary, które wytrwale realizują swoje pomysły i "po drodze" nie rezygnują z planów i marzeń. Ta wytrwałość daje piękne efekty, o czym zaraz sami się przekonacie, oglądając cały reportaż, zresztą... sygnowane logo LMFOTO zdjęcia to klasa sama w sobie. Idealnie uchwycone momenty to genialne nośniki wesołej atmosfery, która panowała na tym weselu. Patrzcie, rozkoszujcie się, inspirujcie...  Zwróćcie koniecznie uwagę na kilka rzeczy: dwuczęściową suknię ślubną, nietypowe miejsce ślubu (nad basenem:)) i pięknie, przepięknie przystrojony namiot ślubny!


Instagram

Zdjęcia na blogu Madame Allure publikowane są z poszanowaniem praw autorskich, za wiedzą i zgodą autorów.

6 komentarzy:

 1. Przepiękna sesja i bardzo oryginalne stroje państwa młodych :) Najważniejsze to zrobić ślub tylko dla siebie, a nie dla osób jakie na ten ślub mają przyjść!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak to prawda, dokładnie to samo przykuło moją uwagę - wyjątkowe miejsce. Sceneria, dekoracje. To zejście z symetrycznymi ścieżkami z boków na środek i - oryginalne stroje.
   Cudny ślub!

   Usuń
 2. Fantastyczny klimat i piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem zakochana w skandynawskich klimatach, uwielbiam tego typu fotografie. Aż łezka się w oku kręci.

  OdpowiedzUsuń
 4. slow wedding? Kupuję to! Przefajnie się oglądało ten reportaż ślubny :) Klimat - rewelacja, wprowadzenie czytelnika w ten świat - coś fajnego!

  OdpowiedzUsuń
 5. idea slow wedding znakomita; zdjęcia niemal idealne - brudna woda w basenie i krzykliwie pomalowane paznokcie małej dziewczynki psują efekt

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger