- O mnie -


Blog Madame Allure powstał po to, by inspirować. Podpowiadać, jak urządzić piękne wesele, jak poradzić sobie ze ślubnymi obowiązkami, ale także by poruszać trudne tematy, związane z małżeństwem.


Maja Mogilewska
Łowczyni ślubnych trendów, właścicielka butiku MadameAllure.pl. Urodzona freelancerka spod znaku Sowy. Ostrożna ryzykantka, z wykształcenia dziennikarka i PR-owiec. Z niewykształcenia - projektantka much i biżuterii, autorka bloga MajaAllure.pl. Związana zawodowo z książkami i po uszy zatopiona w social mediach. Prywatnie - żona Strażaka, połowa małżeńskiego team'u M&Ms.

 

Butik
Integralną częścią bloga jest ślubny butik internetowy. W ofercie sklepu znajdziecie wszystko, co potrzeba do perfekcyjnego przygotowania się do ślubu od momentu podjęcia tej ważnej decyzji i wybrania daty ceremonii. Wszystkie produkty są unikatowe i pochodzą z pracowni polskich projektantów. Zakupy w butiku Madame Allure to gwarancja doskonałej jakości, oryginalności oraz doskonałego wzornictwa. 

http://madameallure.pl/Zdjęcia z sesji ślubnych publikowane są z poszanowaniem praw autorskich, za wiedzą i zgodą autorów.
Copyright © 2016 Blog ślubny Madame Allure , Blogger